• Directionul.Bieruńska 57,43-200 Pszczyna
 • Phone600 100 348
SHAMPOO
HEK SHAMPOO
  Szampon w formie koncentratu przeznaczony do mycia samochodów. Jest bezpieczny dla każdego rodzaju lakieru i posiada neutralne pH. Nie usuwa woskowej ochrony. Szampon daje duży poślizg wygładzając całą powierzchnię.
WAX SHAMPOO
HEK WAX SHAMPOO
  Szampon z woskiem w formie koncentratu przeznaczony do mycia samochodów. Jest bezpieczny dla każdego rodzaju lakieru i posiada neutralne pH. Tworzy dodatkową hydrofobową ochronę lakieru dzięki dodaniu wosku do szamponu.
WAX
HEK WAX
  Wydajny syntetyczny wosk o naturalnym zapachu marcepanu do profesjonalnego użytku. Oryginalna receptura zapewnia pewną ochronę lakieru, gum oraz wszelkich elementów plastikowych przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.
EXPRESS DETAILER
HEK EXPRESS DETAILER
  Wysokowydajny preparat tworzący długotrwałą powłokę hydrofobową na karoserii pojazdu. Oryginalna receptura zapewnia pewną ochronę lakieru, gum oraz wszelkich elementów plastikowych przed szkodliwymi czynnikami środowiskowymi.
WHEEL RIMS CLEANER
HEK WHEEL RIMS CLEANER
  Wysoce skuteczny i wydajny preparat do czyszczenia felg samochodowych z efektem tzw. krwawienia. Produkt o zagęszczonej konsystencji z neutralnym pH. Preparat doskonale usuwa zabrudzenia metaliczne z felg jak i z lakieru.
CLEANER IPA
HEK CLEANER IPA
  Szeroki spektrum zastosowań. Idealny do czyszczenia delikatnych urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Dokładnie odtłuszcza powierzchnię szyb, karoserii czy felg bez problemu usuwa wszystkie ślady polerowania i pozostałości olejków.
ACTIVE FOAM
HEK ACTIVE FOAM
  Aktywna piana przeznaczona do wstępnego mycia pojazdu. Dzięki unikalnej mieszaninie składników piana dokładnie penetruje cząsteczki brudu. Idealna do czyszczenia karoserii, jak i elementów plastikowych czy chromowanych.
TIRE DRESSING
HEK TIRE DRESSING
  Unikalna mieszanka najlepszych silikonów o delikatnym zapachu kawy przeznaczona do konserwacji opon. Produkt doskonale regeneruje oponę, nadając jej satynowe wykończenie. Wysokowydajny, trwały i odporny na warunki atmosferyczne.