• Directionul.Bieruńska 57,43-200 Pszczyna
 • Phone600 100 348
GOLD APC
HEK GOLD APC
  Środek czyszczący o szerokim spektrum zastosowania. W pełni skoncentrowany do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pojazdu. Głęboko wnika w brud rozbijając jego cząsteczki i zostawia czystą oraz pachnącą powierzchnię.
X-MASS DRESSING
HEK X-MASS DRESSING
  Limitowana edycja dressingu do wnętrz stworzona w 100% naturalnych aromatów, które swoją nutą zapachową stworzą świąteczną atmosferę we wnętrzu Twojego pojazdu. Dressing posiada bardzo dobre właściwości czyszczące.
CLEANER IPA
HEK CLEANER IPA
  Szeroki spektrum zastosowań. Idealny do czyszczenia delikatnych urządzeń elektronicznych i elektrycznych. Dokładnie odtłuszcza powierzchnię szyb, karoserii czy felg bez problemu usuwa wszystkie ślady polerowania i pozostałości olejków.
INTERIOR DRESSING
GLOSS
HEK INTERIOR DRESSING
GLOSS
  Specjalistyczny produkt stworzony do czyszczenia i pielęgnacji tworzyw sztucznych we wnętrzu pojazdu takich jak plastiki, guma, karbon, winyl czy skóry ekologiczne. Dokładnie czyści pozostawiając delikatnie błyszczącą i przyciemnioną powłokę. Chroni przed blaknięciem i pęknięciami.
INTERIOR DRESSING NEUTRAL
HEK INTERIOR DRESSING
NEUTRAL
  Specjalistyczny produkt stworzony do czyszczenia i pielęgnacji tworzyw sztucznych we wnętrzu pojazdu takich jak plastiki, guma, karbon, winyl czy skóry ekologiczne. Dokładnie czyści pozostawiając delikatnie przyciemnioną powierzchnię. Chroni przed blaknięciem i pęknięciami.